• آدرس

  کرج

 • ایمیل

  info@alborznegin.ir

 • تلفن تماس

  09120279358

 • موبایل

  09120279358

درباره ما

درباره ما

درباره ما

شرکت خدمات فنی مهندسی نگین البرز با بیش از 15 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر کرج می باشد، نگین البرز سعی دارد که در امور خدماتی (نصب، سرویس، تعمیرات و ...) خانگی و اداری، بصورت مجازی ، خدمات مناسبی را به همشهریان عزیز ارائه نماید. نگین البرز با ارائه خدمات به صورت مجازی قصد دارد که قدمی در جلوگیری از ارائه خدمات نادرست و پرهزینه توسط تعمیرکاران مبتدی و سودجو بردارد و هزینه مشتریان را به حداقل و رضایت شما عزیزان را به حداکثر برساند. فنی مهندسی نگین البرز ، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین رضایت شما مشتریان عزیز را سرلوحه کار خویش قرار داده است.
 • خدمات لوله کشی ساختمان
 • خدمات چاه و فاضلاب
 • خدمات گرمایشی سرمایشی
 • خدمات پکیج و آبگرمکن

خدمات ما

شرکت خدماتی مهندسی و تاسیساتی نگین البرز با بیش از 15 سال سابقه کار در امور فنی با کادری مجرب و کاملا آموزش دیده در خدمت همشهریان عزیز در سراسر کرج می باشد
0

ارائه خدمات موفق

0

نیروی متخصص

0

رضایت مشتری

0

سال تجربه

چرا ما را انتخاب کنید

خدمات حرفه ای

ارائه خدمات با کیفیت با پرسنل مجرب و با تجربه تخصص ماست . با شرکت خدمات فنی و مهندسی نگین البرز آسوده خاطر باشید

سرعت و کیفیت

شرکت خدمات فنی و مهندسی نگین البرز بهترن خدمات را در سریع ترین زمان و با کیفیت مطلوب ارائه می نماید . رضایت مشتریان هدف اصلی ماست.

کیفیت برتر

با در نظر گرفتن هدف بزرگی چون رضایت مشتریان شرکت خدمات فنی و مهندسی نگین البرز کیفیت برتر را در ارائه خدمات سرلوحه کار خود قرار داده است.

قیمت رقابتی

بهترین قیمت جهت ارائه خدمات به مشتریان عزیز در شرکت فنی مهندسی نگین البرز تضمین و با هدف رضایت مشتری پایین ترین قیمت در بازار را ارائه می نماییم.

کوتاهترین زمان

ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان به مشتریان افتخار ماست و خدمات خود را با با بهره گیری از بهترین تجهیزات و نیروی متخصص در کوتاه ترین زمان ارائه می نماید.

نیروی متخصص و ماهر

شرکت خدمات فنی و مهندسی نگین البرز با گرد آوری نیرو های متخصص و ماهر و همچنین کمک در ارتقاء سطح علمی پرسنل خود در قالب تیمی حرفه ای آماده ارائه خدمات به مشتریان خود است

اعضاء تیم ما

مهندس محجوب

مهندس محجوب

مدیر عامل

مهندس رحمتی

مهندس رحمتی

هیئت مدیره

مهندس مینایی

مهندس مینایی

هیئت مدیره

مهندس امیری

مهندس امیری

هیئت مدیره